Grindų baldų komplektas ENSEMBLE CAILLOU INDOOR

Keturi elementai - vienas unikalus stilius!

Įvairialypis, transformuojamas, svarbus ir nepakeičiamas. "LIU JO" gyvoji kolekcija pristato "CAILLOU" rinkinį lauko ar namų erdvei - tai naujas būdas įžvelgti ką nors neįprasto ten, kur viskas atrodo jau seniai pažįstama, pavyzdžiui, namų, studijų, atsipalaidavimo, linksminimosi ar lauko erdvėse. Sofa, lova, o galbūt tiesiog vieta prisėsti? Visa tai ir dar daugiau telpa šiame keturių elementų, kurie tarpusavyje glaudžiai susiję, rinkinyje. Esant poreikiui, elementai gali būti perkeliami ar atskiriami.

Iš ko susideda "CAILLOU" rinkinys laukui ir namams?

Rinkinį sudaro keturi elementai: kilimėlis, čiužinys, "akmuo" ir pagalvėlė.

Visų pirma, rinkinį namams sudaro kilimėlis, pagamintas iš 100% šilumą izoliuojančio poliesterio pluošto, pasirinkto natūraliai "izoliuoti" nuo akmens masės grindų ar kitų šaltų medžiagų temperatūros. Dėl neslidžios medžiagos jis puikiai tinka praktikuoti jogą ar pilatesą. Kilimėlis, skirtas lauko erdvei, pagamintas iš karščiui atsparaus uolienų pluošto, būtino natūraliam "izoliavimui" nuo šilumos ir drėgmės. Jis gali būti patiesiamas ant visų lauko erdvių paviršių.

Ant kilimėlio matome čiužinį, pagamintą iš itin patvarių medžiagų, dėl kurių gaminys įgyja didelę vertę ir yra patogus. Produktas išties universalus - gebės prisitaikyti prie skirtingų jūsų namų ar lauko erdvių ir suteiks aplinkai modernaus žavesio; jį galima atskirti nuo kitų rinkinio elementų. Lauko erdvei skirtas čiužinys pagamintas pasitelkiant specialius Dryfeel® porolonus, o jų struktūra leidžia greitai ir efektyviai pašalinti vandenį bei drėgmę. Taigi, vartotojui užtikrinamas maksimalus komfortas bet kokiomis sąlygomis, nes esant drėgmei, porolonų struktūra padeda žymiai sutrumpinti gaminio džiovinimo laiką. Neabejokite - tai čiužinys, puikiai tinkantis tiek poilsiui, tiek netikėtiems svečiams pasitikti.

Aksesuaro "akmens" pagrindas yra padengtas specialiu techniniu audiniu, skirtu prilipti prie čiužinio ar bet kokio kito paviršiaus ir neleidžia nuo jo nuslysti. Tai paverčia "akmenį" puikiu atlošu skaitymui ir atsipalaidavimui. Kita vertus, jei reikia atsisėsti, jokių rūpesčių: lengvumas ir tvirtumas - šio aksesuaro skiriamieji bruožai, tad gaminį galima paversti pufu, suoleliu ar kojų atrama! Pagalvėlė ir "akmuo" dar praturtina šį rinkinį leisdami Jums atpalaiduoti nugarą, pailsinti kaklą po sunkių darbų ar kai tiesiog norite atsipūsti. Galbūt šis rinkinys taps Jūsų nauja mėgstamiausia skaitymo ar poilsio vieta?

Svarbu: laukui skirtame rinkinyje visų keturių elementų medžiagų variantai yra atsparūs vandeniui ir UV šviesai, todėl puikiai tinka ne tik lauke, bet ir SPA zonose.

1,527.00 €